Bilken Yumurta

HomeGıdaBilken Yumurta

Bilken Tarım Gıda San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında “Sağlıklı ve güvenilir gıda sloganıyla” üstün teknoloji, uzmanlaşmış iş gücü, doğallık ve hijyen faktörlerini biraraya getirerek kurmuş olduğumuz tesisimizde tüketicilerimize günlük ve taze yumurta ürünlerimizle eksiksiz hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

En son teknolojinin kullanıldığı tesislerimizde Avrupa Birliği(AB) standartlarından daha yüksek kalitede tavuk yemi ve doğal organik tavuk gübresi üretimi gerçekleşmektedir.

Bilken Yumurta bünyesindeki 2.000.000 ( İkiMilyon ) Kapasiteli, Avrupa Hayvan Refahına uygun standartlarda ve zenginleştirilmiş Kafes Sistemleri ile üretim yapmaktadır. Yumurta Kümeslerimizde, yılda 600.000.000 ( Altıyüz milyon ) adet yumurta üretimi gerçekleştirilmektedir.

Bilken Yumurta bünyesindeki 450.000 ( Dörtyüz Elli Bin ) civciv kapasiteli Yıllık Olarak 1.350.000 Adet yarka üretim kapasitesine sahiptir. uzman veteriner ve zooteknis mühendislerin kontrolünde sağlıklı yumurtacı tavuklar yetiştirmek için gerekli tüm hassasiyeti göstermektedir.

Anne sütünden sonra en değerli besin olan enfes Bilken Yumurta lezzetine: 

A-101, BİM, CERGİBOZANLAR, ÇETİNKAYA, METRO, MİGROS, OLİ, SEMBOL, SİSTEMLİ, ŞOK, WİNMAR gibi bir çok satış noktasından ulaşbilirsiniz.

Her zaman sağlıkla, güvenle…


Politikalarımız

KP-01 ENTEĞRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI
KP-02 SOSYAL SORUMLULUK VE DAVRANIŞ POLİTİKASI
KP-03 RÜŞVET VE YOLSUZLUK İLE MÜCADELE POLİTİKASI
KP-04 İŞYERİ DAVRANIŞ KURALLARI VE UYGUNLUK GÖSTERGELERİ POLİTİKALARI
KP-05 ÇEVRE POLİTİKASI