Yönetim Kurulu Başkanı

HomeHakkımızdaYönetim Kurulu Başkanı

Değerli hissedarlarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

Volkan Grup yönetimi olarak, faaliyette bulunduğumuz her alanda ve bölgede sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik ilkelerine uymak ana hedefimizdir.

Bu sebeple; şirketimizin genel İş İlkeleri ile devletin koyduğu tüm kanunlara daima sadık kalmalıyız. Bunlar, zor zamanlarda ve iyi günlerde bizi başarıya taşıyan temel ilkelerdir.

Volkan Petrolcülük A.Ş.’nin amacı, Misyon, Vizyon ve Seç-G Politikaları doğrultusunda; azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken, şirket politikalarımızı ülkemiz yararına en iyi şekilde kullanmaktır. Sahip olduğumuz güvenilirlik, esneklik, yenilikçilik, müşteri ve tedarikçilerimizle birliktelik değerlerimiz çerçevesinde iş arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve ülkemize daha önce olduğu gibi önümüzdeki dönemde de en yüksek faydayı sağlamak için olabildiğince çalışmaya devam edeceğiz.

Bizlere bu yolcukta eşlik eden siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor, desteğini eksik etmeyen tüm kurum, kuruluş ve idarelerine saygılarımı sunuyorum.
Güzel günler dileklerimizle….

Bilal ÇEKER
Yönetim Kurulu Başkanı