Lojistik

HomeLojistik

Müşterilerimize verdiğimiz akaryakıt taşıma hizmetinde; araçlarımızın rafineriden, boşaltım noktasına kadarki tüm sürecinde kaliteli hizmet vermek adına, araç takip sistemleri ile kontrol edilerek, tüm sürecin emniyetli bir şekilde ulaşmasının sağlanması öncelikli görevlerimizdendir. 

Firmamız geniş araç filosu, tecrübeli çalışanı, SRC5 + Tanker yeterliliğine sahip operatör kadrosu, L2 yetki belgesi ile standartlara uygun olarak, misyon ve vizyonumuzun vermiş olduğu sorumluluklar dahilinde lojistik hizmetini gerçekleştirmektedir. 

Şirketimiz; akaryakıt sektöründe ADR yönetmeliğine uygun hizmet veren lojistik firmalarının başında gelmekte olup, taşıt filomuzun tamamı ADR’li, alttan dolum özellikli, aşırı dolum ve taşma önleyici optik sensörlü, alüminyum değişken bölmeli, interlock sistemli, buhar geri dönüşümlü tırlardan oluşmaktadır. 

Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemleri, araç sayısı ne olursa olsun hemen her sektörden her iş koluna sağladığı önemli faydalar nedeniyle sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Türkiye, araç takip sistemi kullanımında Avrupa’nın en hızlı büyüyen iki ülkesinden biridir. Sistem, hemen her ölçekteki şirketin kolayca sahip olabileceği, sağladığı çok yönlü faydanın yanında, yapılan yatırımın çok küçük kaldığı önemli bir teknolojik imkan sunmaktadır.

Araçlarda sürüş güvenliği açısından iç ve dış kamera sistemi ile ara ara kamera kontrolü yapılmaktadır

Buzzer Nedir?

Buzzer verilen voltaja göre farklı ses sinyalleri sağlayan bir cihazdır. Maliyetleri az, üretimi basit ve çok hafif yapıda olmalarından dolayı kullanım alanı çok geniştir . Buzzer geniş alanlara sesi yayabilme amacı ile tasarlanmıştır. Araç kabini içerisine yerleştirilmiş bir cihazdır. Araçlarımızda kullandığımız uydu takip sisteminin bir aparatıdır. Masa başında oturan ve uydu takip sistemini kullanan kişiler araca ses sinyali göndererek operatöre acil durumlarda (telefon kapalı olması) ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Buzzer nasıl çalışır?

Buzzer çeşitli inputlar (sinyaller) alır ve buna cevaben ses yayar.

Buzzer nasıl bir cihazdır?


JETA1 Uçak Yakıtı Taşımacılığı
THY Opet’in; Güney, Güneydoğu ve Doğuanadolu bölgesindeki 17 havaalanına Mersin/Opet Terminal’inden profesyonel kadrosu, 27 araç/50 Operatör ile JetA1 (Uçak Yakıtı) taşımasını, ISO: 9001; ISO:14001 ve OHSAS: 54001 standartları çerçevesinde yürütmekte olup, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartma hedefini taşımaktadır. 

Şeker Fabrikaları
2004 yılından günümüze kadar Türkiye Şeker Fabrikalarının Mersin/Opet dolum Terminalinden lojistik operasyonunu yürütmektedir. 

Tüpraş Taşımacılığı
2004 yılından günümüze kadar Tüpraş Kırıkkale – Batman; Kırıkkale – İzmit rafinerileri arasındaki lojistik operasyonunu yapmaktadır.

Termik Santralleri

Proje Bazlı Lojistik Hizmeti

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Gazimuhtarpaşa Blv. Tekerekoğlu İş Mrk. Kat:3 No:86 Şehitkamil / Gaziantep
Telefon: 0342215 24 60 (Pbx)
Fax: 0342 215 24 59
E-mail: [email protected]