Petrol

HomePetrol

Volkan Petrolcülük AŞ. & SBÇ Petrol Enerji Tic. Ltd. Şti.
Ürünleri

Opet Petrolcülük A.Ş.’nin İstasyonlu Akaryakıt ve Ticari Endüstriyel ürünleri yetkili bayisidir. Ürünlerimiz OPET güvencesi altındadır. 

Toptan satışlarda Opet dağıtım firmalarının; Türkiye’nin her bölgesinde sevkiyat noktalarında petrol ürünlerinin ikmali yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşmayı, hizmet noktasında, üst düzeyi hedefleyerek kalite ve güvenin adresi olmayı kendine ilke edinen firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde kaliteli hizmet sağlamak hedefindedir. 

Volkan Group olarak, siz değerli müşterilerimize yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz sevkiyatlarımızda, aracımızın rafineriden boşaltım noktasına kadar ki sevkiyatlarında herhangi bir hataya, gecikmeye sebebiyet vermemek için aracımızın her dakikasını araç takip sistemleri ile kontrol ederek varacağı noktaya emniyetli bir şekilde ikmal yapılmasını sağlamak öncelikli görevlerimizdendir. 

Firmamız geniş araç filosu, tecrübeli eleman kadrosu ile almış olduğu L2 yetki belgesi ile standartlara uygun olarak, misyon ve vizyonumuzun vermiş olduğu sorumluluklar dahilinde lojistik hizmeti vermektedir. 

Volkan Group, akaryakıt faaliyetlerini 4 ana başlık adı altında sürdürmektedir

  • Ticari Akaryakıt Satışı

  • Akaryakıt İstasyon Hizmeti

  • OPET Otobil Sistemi ile Satış


Ticari Akaryakıt Satış 

Elektrik üretim santralleri, beton santralleri,  şantiyeler, lojistik firmaları gibi yüksek miktarda akaryakıt tüketimi olan direk tüketici müşterilerine; Motorin ve Fuel Oıl ürünlerini Tüpraş Rafinerisinin, Türkiye’nin tüm dolum tesislerinden, Opet dağıtım şirketlerinin Mersin Terminallerinden müşterilere direk satış operasyonunu gerçekleştirmektedir. 

Ticari akaryakıt satışlarında Opet dağıtım firmalarının; Türkiye’nin her bölgesindeki sevkiyat noktalarında petrol ürünlerinin ikmali yapılmakta olup, en önemli önceliğimiz olan; müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimizi değerli iş ortaklarımız ile paylaşmayı, hizmet noktasında yüksek hizmet kalitesini hedefleyerek, kalite ve güvenin adresi olmayı kendimize ilke edinen firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde kaliteli hizmet sağlamak hedefindedir. 


Akaryakıt İstasyon Hizmeti 
OPET akaryakıt istasyonu ile Volkan Group Dinlenme Tesisi olarak, müşterilerimize hizmet vermektedir. Akaryakıt sektöründe, kaliteli ve güvenli akaryakıt satışını kendine ilke edinmiş, güler yüzlü, tecrübeli personelleri ile nihai tüketiciye sorumluluk bilinci içerisinde hizmet vermektedir. 

Yapılan gizli müşteri değerlendirmeleri ve Akaryakıt güvencesi ile kalite standartlarına göstermiş olduğu özen karşılaştırmasında Türkiye genelinde; ilk sıralarda yer almaktadır. 

 

Otobil Sistemi ile Satış Nedir ? 

Şirket taşıtlarının OPET istasyonlarından otomatik olarak, nakit veya kredi kartı ile ödeme yapmadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir